Van 8 tot en met 15 november is de Week van de Mediawijsheid 2019. De Week van de Mediawijsheid vraagt aandacht voor kritisch, bewust en positief mediagebruik. De campagneweek wordt elk jaar landelijk georganiseerd.
Social media en internet zijn niet meer weg te denken uit de samenleving en ook cliënten maken er gebruik van. Soms kan dit nog best wel lastig zijn. Daarom is er een workshop ontwikkeld waarin je als medewerker alle do’s en don’ts leert van social media. Zo kun je cliënten beter helpen bij het omgaan met social media. Loop je weleens tegen dilemma’s aan? Wat doe je bij vriendschapsverzoeken op Facebook van cliënten? Of bij WhatsApp berichten? Kom naar de workshop Mediawijsheid. Er is een workshop in Almelo, Enschede en Losser. Je leert ook hoe je problemen of vragen het beste kunt bespreken met een cliënt.
Data workshops:
- Regio Losser: Maandag 11 november van 10.30 tot 12.00 uur in het OC op de LosserHof
- Regio Enschede: Dinsdag 12 november van 15.30 tot 17.00 uur bij TafeltjeVier op ’t Bouwhuis in Enschede.
- Regio Almelo: Donderdag 14 november van 15.30 tot 17.00 uur bij HeerlijkHappy in Almelo.
Aanmelden kan alleen via intranet of door een mail te sturen naar LerenenOntwikkelen@dtzc.nl.
Ook voor cliënten zijn er bijeenkomsten over het gebruik van social media. Lees in de bijlage hier meer over, bespreek dit met ze en kom vooral met cliënten langs. Klik hier voor de bijlage.