Op zaterdag 11 februari is het dubbel feest bij CIREX. Ze vieren het 55-jarig bestaan en openen met trots de hagelnieuwe keramiekhal. Leerwerkbedrijf CIREX sluit zich aan bij deze Open Dag.
Wij nodigen u hierbij van harte uit om ons mooie bedrijf te bekijken!
CIREX is een verloren wasmodel gieterij waar stalen onderdelen worden gegoten voor de automobielindustrie en procestechnologie. Het bedrijf heeft vestigingen in Nederland en Tsjechië.
Met als hoogtepunt een hightech ingericht productieproces in Almelo .
Het Leerwerkbedrijf is een onderdeel van De Twentse Zorgcentra en is gevestigd in het bedrijf CIREX te Almelo. Binnen het Leerwerkbedrijf wordt gewerkt aan persoonlijke leerdoelen en de mogelijkheid verder deel te nemen aan de samenleving en te groeien op de participatieladder. Hierbij kijken de begeleiders naar wat een deelnemer al kan en wat hij/zij nog moet leren om deze doelen te bereiken. Doorgroeien naar het reguliere bedrijfsleven onder begeleiding van een job coach behoort tot de mogelijkheden.
Bij Leerwerkbedrijf CIREX kunnen mensen met een beperking en/of grote afstand tot de arbeidsmarkt werkervaring op doen, waarbij ieders kwaliteiten tot hun recht kunnen komen.
Werk dat bij je past geeft voldoening en mogelijkheden tot zelfontplooiing. Werk geeft status en biedt mogelijkheden tot contacten met anderen. De werkzaamheden van het Leerwerkbedrijf komen rechtstreeks uit het productieproces van de fabriek. Je levert een belangrijke bijdrage aan het werk van CIREX.
Uitgaande van waar jouw kwaliteiten en interesses liggen , variëren de werkzaamheden van eenvoudige inpakwerkzaamheden met directe begeleiding tot meer complexe handelingen binnen het bedrijf zoals het zelfstandig producten afwegen. Daarnaast zijn er in overleg met de fabrieksmedewerkers ook andere werkzaamheden in het bedrijf mogelijk.
Meer informatie? Klik hier voor de flyer.
Medewerkers Leerwerkbedrijf CIREX.
T. 06 - 5495 8009