Op 12 mei vieren we dat onze visie in de vorm van een prentenboek is hertaald voor onze cliënten.
Afgelopen week zijn de uitnodigingen hiervoor verstuurd. Het wordt een echt Feest!; een aantal cliënten brengt het prentenboekje tot leven in een prachtig theaterstuk. Ook besteden we aandacht aan het tweede boekje in de reeks; de hertaling van het Bopz-beleid. Beide boekjes (en een bewaarbox) worden eind mei afgeleverd op alle groepen.
12 mei is ook de dag van de verpleging. Op iedere groep wordt die dag (of een dag eerder) een leuke attentie gebracht. Snel openmaken, want daar zit een kaartje in met de gegevens van de live-uitzending (www.dtzclive.nl - uitzending vanaf 16.30 uur) van het Feest! Ook leuk om samen met de cliënten naar te kijken!
Wil je er liever echt bij zijn? Stuur dan een mail naar communicatie@dtzc.nl, dan sturen we je een uitnodiging. Let op: het aantal plaatsen in de theaterzaal is beperkt…..
Voor meer vragen over dit bijzondere project, neem dan contact op met Eline Roeloffzen (beleidsmedewerker).