ROC van Twente aan het werk bij De Twentse Zorgcentra « terug naar nieuwsoverzicht

Op vrijdag 13 juni 2012 hebben zes docenten van het ROC van Twente uit Almelo, van de opleiding Bouw, de handen uit de mouwen gestoken voor Stadboerderij Beeklust. Deze boerderij is een dagactiviteitencentrum  van De Twentse Zorgcentra een instelling voor mensen met een verstandelijke beperking.

 

Het schuilhok van de Stadboerderij aan de Ledeboersweg te Almelo was toe aan een opknapbeurt  en in het kader van Maatschappelijk Betrokken Ondernemen heeft het ROC van Twente aangeboden deze te renoveren. Ondanks het slechte weer lieten de docenten zich niet uit het veld slaan. Samen met de cliënten zijn de oude, verrotte planken vervangen door nieuwe en de schuilhut is voorzien van een nieuwe verflaag.

Het komende schooljaar gaan tweedejaarsstudenten van de opleiding Bouw aan de slag met de andere schuilhut van de Stadboerderij, een geweldig project.

 

De Twentse Zorgcentra is altijd op zoek naar personen of bedrijven die vrijwilligers werk willen doen. Klik hier voor meer informatie over de mogelijkheden of onze vacatures.

 

 


« terug naar nieuwsoverzicht